DPPR

Anna Hara – Szarek – biegły rewident, doradca podatkowy, licencja MF

W 2003 roku ukończyła studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - specjalizacja rachunkowość. W 2006 r. wpisana została na listę doradców podatkowych. W 2007 roku uzyskała certyfikat księgowy Ministra Finansów, a następnie w 2012 r.  wpis na listę biegłych rewidentów. Biegle włada językiem angielskim (certyfikat LCCI) oraz rosyjskim (certyfikat Języka Biznesu Ambasady Federacji Rosyjskiej).

Od 2003 roku związana z podmiotami zajmującymi się obsługą podatkową, rachunkową i badaniem sprawozdań finansowych. Przel lata główny księgowy w jednej z dużych firm produkcyjnych w SSE Mielec oraz właściciel Kancelarii Podatkowo – Audytorskiej w Mielcu. Prywatnie instruktor fitness TKKF.

Maciej Szarek – radca prawny, adwokat, syndyk

Po ukończeniu w 2003 roku studiów na Wydziale Prawa, rozpoczął aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach uzyskując po zdaniu egzaminu radcowskiego w 2008 roku wpis na listę radców prawnych pod numerem KL-T-253. Następnie w 2009 roku wpisany został również na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Rzeszowie – nr wpisu 30/09. Obecnie wykonuje zawód radcy prawnego. Posiada licencję syndyka nr 755.

Od 2003 roku zajmuje się obsługą prawno – podatkową podmiotów gospodarczych. Doświadczenie zdobywał jako pracownik Kancelarii Radcy Prawnego w Tarnobrzegu. Obecnie od 2008 roku prowadzi indywidualną Kancelarię w Mielcu. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, wśród których znajdują się zarówno drobni przedsiębiorcy, jak i duże Spółki z kapitałem zagranicznym.

W skład naszego zespołu wchodzą również:

Madgalena - księgowa, specjalista ds. kadr i płac

Agnieszka - księgowa, specjalista ds. kadr i płac

Barbara - księgowa, specjalista ds. kadr i płac 

Aleksandra - księgowa, specjalista ds. kadr i płac 

Agnieszka - radca prawny

Patrycja - księgowa, specjalista ds. kadr i płac

Alicja - księgowa, specjalista ds. kadr i płac

Weronika - księgowa, specjalista ds. kadr i płac

Natalia – asystent radców prawnych 

 

 

 

 

 

 
Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe
tel. +48 793 698 408
kom. +48 600 811 706
e-mail: szarek@dppr-szarek.pl

Kancelaria
kontakt jedynie w formie
mailowej pod adresem:
szarek@dppr-szarek.pl

(C) 2008 - 2024 DPPR :: Doradztwo Prawo Podatki Rachunkowość | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies